Андрій Батищев налагодив систему відкатів у «Укравтодорі»?

Відкати на будівництві доріг і махінації з землею — такі звинувачення проти радника міністра інфраструктури Владислава Криклія висунув народний депутат від партії «Слуга народу» Олександр Дубинський.

На своєму сайті він опублікував матеріал, в якому наводить докази причетності радника міністра до корупції.

«Андрій Батищев, при тому що сьогодні знаходиться не на слуху, дуже відома особа. Саме він входив в коло осіб, наближених до Анатолія Матіоса, екс-військового прокурора України і офіцера діючого резерву органів СБ України та його дружини Ірини Барах. Для цієї «компанії» він тривалий час виступав «фунтом» в ряді підприємств», — стверджує Дубинський.\За його словами, Батищев в 2008 році разом з Матіосом брали участь в схемі по розкраданню землі. Крім того, вони спробували віджати 44 га землі, розташованих на території Мархалевської сільської ради Васильківського району Київської області.

«УВБ СБУ порушило кримінальну справу №6345/2-41 щодо протиправних дій Матіоса і пов’язаних з ним осіб. Але в подальшому, при втручанні невідомих покровителів, кримінальна справа була закрита. У 2015 році справі хотіли дати друге життя (кримінальна провадження №22015000000000003 від 05.01.2015 року), але також безрезультатно», — каже Дубинський.

Також він заявив, що коли Батищев був главою «Укравтодору», при ньому була налагоджена система відкатів: з кожного підряду бралося 12,5%.
Нагадаємо, раніше Олександр Дубинський стверджував, що міністр інфраструктури Владислав Криклій створив корупційну схему, яка ставить під сумнів реалізацію програми реконструкції доріг.

по материалам:  tsn.ua