«Правий сектор» обіцяє військову допомогу Білорусі у війні з Росією

Українська націоналістична організація «Правий сектор» готова надати військову підтримку Білорусі у разі агресії Росії.

Про це йдеться в заяві на сайті організації.

У заяві «Правого сектора» йдеться, що незважаючи на загравання з Кремлем від президента Білорусі Олександра Лукашенка, він представник старого загартованості і не захоче жертвувати незалежністю власної країни.

«Постало питання втрати Білою Руссю державності і посилення неорадянської орди. Лукашенко далеко не білоруський націоналіст. Це виходець з класу червоних директорів. Тобто його мотивація не в відданості своїй нації, а в ідеалах «партійної дисципліни». Лукашенко взявся за управління структурою (Республікою) — Лукашенко за всяку ціну виконає функцію. Таким чином, суб’єктність Білорусі для нього має значення», – йдеться в повідомленні.

В організації зазначили, що Лукашенко може або віддати державність Білорусі або чинити рішучий опір, який почнеться з розірвання договору про союз з РФ. У разі, якщо глава республіки вирішиться розірвати договір, то «Правий сектор» повинен підтримати його в конфлікті з Росією.

У «Правому секторі» також зазначили, що на Донбасі українців підтримали багато білорусів, і тому вони вважають своїм обов’язком допомогти Білорусі.

Нагадаємо, що раніше Лукашенко допустив, що Білорусь може розірвати союз з Росією.