Владислав Бельбас побачить небо у клітинку: директор «Спецтехноекспорту» арештований

Соломʼянскький районний суд Києва заарештував директора «Спецтехноекспорту» Владислава Бельбаса і призначив заставу в 7 млн грн.

Бельбаса, як і Дениса Панасенка, екс-заступника директора підприємства «Спецтехноекспорт», що входить до складу «Укроборонпрому», працівники Національного антикорупційного бюро затримали 4 березня.

Бельбас і Панасенко є фігурантами кримінального провадження про розтрату коштів. За даними слідства, пʼятеро чиновників створили злочинну схему і залучили до угоди підприємства з Міністерством оборони Індії компанію-посередника з Обʼєднаних Арабських Еміратів, яка повинна була за рахунок «Спецтехноекспорту» забезпечити виконання контракту. Протягом 2015 року на рахунки компанії з ОАЕ надійшло $2,2 млн, які належали ДП «Завод 410 ЦА». Проте посередник врешті-решт жодних послуг не надавав.

  • У середу Соломʼянський районний суд міста Києва арештував Панасенка і призначив йому заставу в 5 млн грн.
  • 5 березня голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив, що САП буде просити у суді призначити заставу в понад 28 млн грн для кожного із затриманих чиновників«Спецтехноекспорту»САП буде просити встановити заставу в понад 28 млн грн для кожного затриманого чиновника «Спецтехноекспорту».

    По материалам:  thebabel.com.ua